Четвер, 23.05.2019, 20:07
Вітаю Вас, Гість

 

Історична довідка

 

 В жовтні 1969 року  дитячі ясла-садок „Сонечко” привітно відчинив двері для 140 веселих, допитливих і непосидючих малюків, де любов’ю та піклуванням їх оточили талановиті і люблячі працівники. Очолила цей колектив  Богайчук Галина Гаврилівна. В середньому дошкільний заклад відвідували 150 дітей. В 1975 році добудовується ще один корпус дитячої установи. Завідуючою закладом стає Буценко Євгенія Андріївна.   

На той час, за типовим проектом, дошкільний заклад мав 12 вікових груп, з яких чотири займали діти раннього віку і вісім – дошкільнята. Нажаль, спальні кімнати проектом не було передбачено, що вносило в роботу працівників закладу деякі незручності.


 

 

Перший випуск дітей із стін новозбудованоого закладу 1970р.

 

 

З 1984 року по 2000 рік   дошкільний заклад очолює  –Кікцьо Марія Михайлівна, ,  досвідчений педагог і керівник, яка створює команду однодумців та примножує славу ДНЗ.

Неспокій радує, колектив розвивається, виховує малечу, впроваджуючи передові педагогічні досягнення, здобуваючи перемоги в конкурсах та соціалістичних змаганнях, заявляючи про себе педагогічними знахідками

Відродження народних традицій . Свято "Вільхи" 1991р.

 Наприкінці 90-х,, в зв’язку із зменшенням народжуваності дітей в місті, зменшується і мережа груп. В дитячому садочку залишається вісім вікових груп: дві групи для дітей раннього віку, чотири групи для дошкільного віку та два перші класи для дітей-шестирічок  середньої школи.

З березня 2001 року  колектив «Сонечка» очолює Оксана Ігорівна Дутчак,  досвідчений педагог і керівник, яка продовжує справу попередника по створенню іміджу ДНЗ.

Час не стоїть на місці… Йшли роки, змінювався і сам дитячий садок.

З листопада 2010 року  очолила дошкільний навчальний заклад творчий педагог, впевнений керівник, чудовий організатор – Леся Михайлівна Рекрутяк, яка забезпечує гармонійний розвиток дітей, підтримує  у закладі позитивну атмосферу для творчості педагогів та створює домашній затишок.Чимало зусиль та адміністративної майстерності  докладає сьогодні  вона над створенням іміджу та залученням дітей до садочка.

 

   Під новаторським керівництвом вихователя-методиста Оксани Миколаївни Білуник в закладі сьогодні працює дружний колектив педагогів-дошкільників, що успішно впроваджує сучасні інноваційні методики та прийоми виховання, які допомагають зробити цікавим кожне заняття, змістовною - кожну гру, пізнавальною - кожну прогулянку.

 Найвищою цінністю та гордістю кожного закладу є його вихованці. А наші діти- ”сонечка” - особливі. Вони талановиті, старанні, життєрадісні. Орієнтовані на творчість, на життєвий успіх, пізнання світу та його перетворення.
Маленька дитина, міцно тримаючись за руки мами і тата, потрапляє до талановитого вихователя, а згодом починає мандрувати країною знань, навчається самостійно здобувати знання. І тому батьки з великим задоволенням ведуть до нас у садок дітей-дошкільнят.


     Саме вони, батьки, наші надійні помічники у всьому: як в організації навчально-виховного процесу, так і в питаннях забезпечення ефективної діяльності закладу, в розв’язанні поточних та перспективних проблем удосконалення нашої діяльності. Ми висловлюємо щиру подяку нашим батькам, які обрали для навчання і виховання своїх дітей саме  наше " Сонечко".
    Перелистуючи в пам’яті сторінки історії нашого закладу, з радістю в серці бачимо, що на цьому шляху було тільки хороше: щасливі дитячі посмішки, нагороди в конкурсах, творчі злети педагогів, визнання  дошкільного закладу як найкращого дошкільного  навчального закладу району і одного з кращих в області.
 Хочеться вірити, що ті хороші справи, які уже зроблено за ці роки, будуть дороговказом для наступних поколінь педагогів.

Тож, як і 42 роки тому, двері нашого «Сонечка» сьогодні гостинно відкрито для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значимість, здійснити свої мрії і задуми.

 

Колектив дитячого садочку не стоїть на місці:

ростуть і розвиваються наші діти, змінюється покоління батьків, відбуваються інновації в освіті.

 „Сонечко” завжди відчуває ці зміни,

нам є чим пишатися.